Krby - krbová kamna a vložky

KANADSKÁ KAMNA | ROMOTOP | JOTUL | ADURO | NORDICA | DOVRE | BEF | CHOPOK | BANADOR | SEMACO | FLAMEN | Krbové obestavby | .: Informace a rady :. |

 

ADURO KRBOVÁ KAMNA A VLOŽKY

KRBOVÁ KAMNA | KRBOVÉ VLOŽKY | download | aduro |


S kamny Aduro by oheň měl být zažitek...

Dánská konvekční krbová kamna Aduro v sobě snoubí moderní design, uživatelskou přívětivost, kvalitu a uživatelské funkce v jeden komplexní celek. S Aduro krbovými kamny jsme vytvořili podmínky pro nespočet krásných chvil ve Vašich domovech, ať moderních či klasických. Krbová kamna byla navržena známými dánskými architekty Torbenem Madsenem a Casperem Stormem, jejichž prvořadým úkolem bylo vytvořit moderní a ekologicky šetrná kamna za atraktivní cenu. Výsledkem je sortiment jednoduché a stylové linie se skrytými panty a bez viditelných svárů. Ovládání je diskrétně skryto tak, aby nebyl narušen zážitek z živého ohně. Všechna krbová kamna jsou konstruována s vysoce účinným systémem oplachu skla, který zabraňuje sazím usazovat se na skle. Krbová kamna jsou konvekční, tzn. teplo je distribuováno po místnosti prostřednictvím cirkulace vzduchu (ohřev v meziplášti). To vytváří jednotnou teplotu v místnosti a zároveň znamená, že je možné umístit krbová kamna blíže hořlavým materiálům.

Krbová kamna ADURO 4Krbová kamna ADURO


Aduro-tronic je unikátní systém automatické regulace přisávání primárního vzduchu, který je patentován společností Aduro.
5 let záruka na kamna Aduro. Jelikož jsou výrobky Aduro vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, konstrukce výrobků je ověřená mnoha testy v různých evropských certifikačních společnostech.
Aduro a životní prostředí. Všechna konvekční krbová kamna a vložky Aduro jsou specifické nejmodernější a nejpokročilejší konstrukcí pro co nejúčinnější, nejúspornější a nejčistší spalovaní.

Abychom zdůraznili náš příspěvek k životnímu prostředí, který je založen na správném spalování paliva a šetrnou ekologickou produkci výrobků, všechna naše krbová kamna nesou několik prestižních evropských certifikátů.

Krbová kamna ADURO

Aduro 1-1
cena: 41.850,-

Aduro 4
cena: 35.850,-

Aduro 6
cena: 39.850,-

Aduro 7
cena: 42.850,-

Aduro 8
cena: 32.850,-

Aduro 9
cena: 45.850,-

Aduro 9-1
cena: 43.850,-

Aduro 9-2
cena: 47.850,-

Aduro 9-3
cena: 45.850,-

Aduro 9-4
cena: 45.850,-

Aduro 10
cena: 26.850,-

Aduro 11
cena: 29.850,-

Aduro 12
cena: 48.850,-

Aduro 12-1
cena: 56.850,-

Aduro 13
cena: 35.850,-

Výběr krbových kamen Aduro. Aktuální doporučené ceny jsou vždy uvedeny na stránkách dovozce. Ceny zde uvedené jsou doporučené včetně DPH. Pro Vaší aktuální cenu nebo SLEVU se informujte na tel. +420 774 314 415 nebo email: info@kominykrby.cz

zpět

Krbové vložky ADURO 5-1

Aduro 5-1 je nová elegantní krbová vložka, která Vám vytvoří útulné a ekologii nezatěžující vytápění. Je vyrobena ve stylovém, minimalistickém designu se zcela hladkou přední částí, která je převážně tvořena velkými skleněnými dvířky umožňující volný pohled na tančící plameny. Ale vložku Aduro 5-1 tvoří více než jen hezký design. Jedná se o high-tech krbovou vložku vyvinutou na nejmodernějších a nejpokročilejších spalovacích principech. Vložku Aduro 5-1 navrhl dánský architekt Casper Storm, který tímto vytvořil kus elegantního a jednoduchého nábytku pro Váš moderní domov. Aduro 5-1 má Aduro-tronic automatické zařízení na regulaci přisávání vzduchu ve své základní výbavě jako standard.

Krbová vložka ADUROKrbová vložka ADURO

Výběr krbových vložek Aduro. Aktuální ceny jsou vždy uvedeny na stránkách dovozce.

zpět

DOWNLOAD - ke stažení

Letáky a katalogy jsou aktuálně uvedeny na stránkách dovozce.

zpět

Informace a rady:

Vše co děláme je pro pohodlí a bezpečí vašeho domova

Aktuálně

REVIZE KOMÍNŮ
Kontroly a čištění dle NV č.91/2010 Sb.

Zajišťujeme výchozí revizní zprávy při zhotovení nové spalinové cesty nebo připojení či výměně spotřebiče. Více…

ŠKOLENÍ 2011 / 2012

Školení a získání certifikátu odborných montáží komínů. Další školení v Rakousku u firmy Ortner, moderní kamnářská technika a design Fresco. Více…

PE Vista sleva 5%

Kandská krbová kamna PACIFIC ENERGY VISTA sleva 5% z ceníkové ceny. Kompletní ceník. Více…

Doprava ZDARMA

Při objednání krbové vložky, krbových kamen s částkou nad 12.000,- Kč. Nabízíme DOPRAVU po celé ČR ZDARMA. Více…

Komín CIKO na stavbu ZDARMA

Při zakoupení komínového systému CIKO, Vám nabízíme dopravu na místo stavby ZDARMA. Kompletní nabídka cihelných komínů CIKO. Více…

Důležité dotazy!